Satış Ortağımız Olmak İster Misiniz?
English

Ücretsiz Destek ve Sipariş Hattı : 0850 302 35 70

ALKOL İÇERMEZ
Ücretsiz Kargo: Tüm alışverişlerinizde kargonuz bedava
%100 Para İadesi
Destek ve Sipariş Hattı : 0850 302 35 70
ALKOL İÇERMEZ

Kahve Makinesi Çekiliş Sonuçları

GLİNT AİLESİ OLARAK

28.12.2018 TARİHİNDE BAŞLAYAN 05.01.2019 TARİHİNDE SON BULAN ÇEKİLİŞİMİZDE Özel gövde rengi ve tasarımı ile şık bir görünüme sahip olan Arçelik Telve Türk kahvesi makinesi vermekteyiz.
Geleneksel Türk kahvesi lezzetini modern tekniklerle sunuyor. Bağımsız pişirme hazneleri ile aynı anda farklı porsiyonlar hazırlamanıza imkan veren model olan, kalabalık konuklarına hızlı şekilde hizmet etmek isteyenler için büyük kolaylık sağlıyan, gelişmiş donanım özellikleri sayesinde tam kıvamında Türk kahvesi yapan cihazın sahip olduğu hızlı pişirme teknolojisi zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerimiz için ayrıcalıklı bir kullanım vadediyor.
VE BU MUHTEŞEM KAHVE MAKİNESİNE SAHİP OLMANIZ İÇİN YAPAMANIZ GEREKEN TEK ŞEY 6LI 130 TL OLAN PAKETİMİZDEN SİPARİŞ Vermeniz gerekmekteydi.
6lı 130tl olan avantaj paketlerimizden sipariş veren 3 şanslı müşterimize Arçelik ‘in Ölçü kaşığı paket içerisinde bulunan. Cook Sense Teknolojisi sayesinde pişmeyi algılayan ve Anti Spill Teknolojisi sayesinde taşmayı önleme özelliği bulunan vede 1 fincan kahveyi hiç yorulmadan Tek tuşla kontrol imkanıyla hazırlayıp gönül rahatlığıyla servis edip içebilirsiniz.Çekilişimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

ÇEKİLİŞ KAZANANLAR LİSTESİ
ASİL
1-Merve BOZKURT 219
2-Ayşe BİLGİLİ 221
3-Elif YÜREKLİ 163
YEDEK
1-Hanife CİNDEMİR 102

  Çekiliş listesi ve sonuçları için lütfen tıklayınız

E-Bülten'e Kayıt Olun

İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.